SKYLTDOCKA, Torso man, 1900-2000-tal.

1335520. SKYLTDOCKA, Torso man, 1900-2000-tal.

Höjd 99 cm från golv
Peruk saknas.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99 cm från golv
Peruk saknas.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 582