STRINGHYLLA,teak/svart, 1950/1960-tal.

1335239. STRINGHYLLA,teak/svart, 1950/1960-tal.

Hyllplan 58 x 20 cm
Gavlar 52 x 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplan 58 x 20 cm
Gavlar 52 x 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 967