OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med fiol. Olja på duk. Signerad E Kiss.

133498. OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med fiol. Olja på duk. Signerad E Kiss.

38 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 47 cm.

Antal besök: 4 535