PATRIK REUTERSVÄRD. 2 st, landskap, olja på pannå, signerad samt daterade.

13346. PATRIK REUTERSVÄRD. 2 st, landskap, olja på pannå, signerad samt daterade.

Landskap med byggnader, daterad 191?, 22 x 31 cm.
Landskap med röd himmel, daterad 1916, 23 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864