Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
MATTALLRIKAR 12 st, porslin, Crown Devon, England, 1900-tal.
1334480. MATTALLRIKAR 12 st, porslin, Crown Devon, England, 1900-tal.
diameter 26 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 26 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
446