RÖKBORD, koppar och smide, 1900-talets första hälft.

133441. RÖKBORD, koppar och smide, 1900-talets första hälft.

Rund skiva i koppar. Underrede i smide med genombruten lövdekor. Diameter 60, höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 319