FAT, fajans, ostindia, 1700-tal samt TEDOSA, Dresden, 1900-tal.

13341. FAT, fajans, ostindia, 1700-tal samt TEDOSA, Dresden, 1900-tal.

Fat diameter 22,5 cm.
Tedosa höjd 17 cm.

Fat med naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat diameter 22,5 cm.
Tedosa höjd 17 cm.

Fat med naggar.

Antal besök: 705