ROTTINGSTOLAR, 2-stycken, 19/2000-tal.

1334155. ROTTINGSTOLAR, 2-stycken, 19/2000-tal.

Rygghöjd 101 cm.

Mindre ytslitage. Något skiftande i färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 101 cm.

Antal besök: 3 943