PER-OLOF LARSSON. AKVATINTETSNING, signerad och daterad 1990.

1334147. PER-OLOF LARSSON. AKVATINTETSNING, signerad och daterad 1990.

höjd 27 cm, bredd 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 27 cm, bredd 35 cm.

Antal besök: 697