SERVISDELAR 27 st, keramik, Rörstrand, Clair de Lune, 1900-tal.

1334085. SERVISDELAR 27 st, keramik, Rörstrand, Clair de Lune, 1900-tal.

koppar med fat 6 st, flata 5 st, djup 1 st, fat 6 st fat 3 st.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 384