BRUNO KARLSSON. Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 81?

133398. BRUNO KARLSSON. Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 81?

Ca 54 x 81 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 81 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Antal besök: 673