SKÅP, med vitrinöverdel, 2 delat, jugend still, 1900-talets andra hälft.

133370. SKÅP, med vitrinöverdel, 2 delat, jugend still, 1900-talets andra hälft.

Längd 109, bredd 47, höjd 213 cm.

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 848