FAT, 4 st, Kina, 1700/1800-tal.

13337. FAT, 4 st, Kina, 1700/1800-tal.

Diameter 23 - 33 cm.

Slitage. Skador. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 - 33 cm.

Slitage. Skador. Lagningar.

Antal besök: 1 308