MATSALGRUPP, ek, 5 delar, 1900-tal.

1333597. MATSALGRUPP, ek, 5 delar, 1900-tal.

Bordets mått 105x72 cm, höjd 74 cm
4 st stolar höjd 107 cm.

En stol med skada, slitage, märken, fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st stolar höjd 107 cm.

Antal besök: 760