Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KONRAD SIMONSSON. Kustlandskap, olja på pannå, signerad.
1333592. KONRAD SIMONSSON. Kustlandskap, olja på pannå, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
16 x 10 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 10 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 252