HALSKEDJA, silver, GHA, 1900/2000-tal.

133345. HALSKEDJA, silver, GHA, 1900/2000-tal.

Längd ca 41 cm. Vikt ca 40 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 913