Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BO BLOMBERG. Modell. Blandteknik. Signerad och daterad 1948.
133340. BO BLOMBERG. Modell. Blandteknik. Signerad och daterad 1948.
90x63 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
90x63 cm.
Garpenhus Auktioner
1 617