TAKLAMPA, mässing, 1930/40-tal.

1333368. TAKLAMPA, mässing, 1930/40-tal.

6-armad lampkrona, dekor av klot med dansande kvinnofigur, diameter ca55 cm, höjd inklusive upphängning ca 70 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 930