JAN SIKORA. OLJA på duk, signerad, sent 1900-tal.

1333306. JAN SIKORA. OLJA på duk, signerad, sent 1900-tal.

höjd 81 cm, bredd 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 81 cm, bredd 100 cm.

Antal besök: 706