VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi.

133313. VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi.

Höjd 17 cm. Signerad Nuutajärvi Notsjö.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 778