TAKLAMPA, med prismor, 1900-tal.

1333041. TAKLAMPA, med prismor, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm. Diameter ca 30 cm.

Brukslitage. Någon prisma kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 243