FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.
1332356. FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Bredd 82 cm, höjd 104 cm.

Slitage, fläckar och sprickor på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 82 cm, höjd 104 cm.

Antal besök: 394