BLÅSLAMPA + BLYSMÄLTARE + SMÖRJSPRUTA + LÖDKOLVAR.

133228. BLÅSLAMPA + BLYSMÄLTARE + SMÖRJSPRUTA + LÖDKOLVAR.

Blåslampa Siverts, höjd 27 cm. Blysmältare Siverts, höjd 31 cm, inklusive 2 smältskopor. Smörjspruta mässing. Lödkolvar, Mox.

Bruksslitage, bruksskick. Ej genomgånget, nya enligt uppgift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 684