SOFFBORD, ek 1900-tal.

SOFFBORD, ek 1900-tal.
1332278. SOFFBORD, ek 1900-tal.

Med polykrom kakel, längd 159 cm, bredd 59 cm, höjd 50 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 484