GOLVVAS, keramik, Greta Runeborg, Upsala Ekeby, 1900-talets första hälft.

133216. GOLVVAS, keramik, Greta Runeborg, Upsala Ekeby, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 45 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 6 034