GOLVLAMPA, Philips, 1960-tal. .

133215. GOLVLAMPA, Philips, 1960-tal. .

Stomme i kromat stål. Delvis klädd i med svart skinn. Höjd inklusive skärm 160 cm.

Bruksslitage, trasig strömbrytare, skärmen med skador på tyget, ej funktionstestad..

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 440