VÄGGRELIEF, koppar, 1900-tal.

VÄGGRELIEF, koppar, 1900-tal.
1331930. VÄGGRELIEF, koppar, 1900-tal.

Romerska brottare. 50x126 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Romerska brottare. 50x126 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 458