CHIFFONJÉ, 18-/1900-tal.

CHIFFONJÉ, 18-/1900-tal.
1331705. CHIFFONJÉ, 18-/1900-tal.

Bredd 102 cm. Djup 45 cm. Höjd 132 cm.

Slitage, sprickbildning samt mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499