MATSERVISDELAR, ca 39 delar, porslin, "Axel", Gustavsberg.

133164. MATSERVISDELAR, ca 39 delar, porslin, "Axel", Gustavsberg.

Bestående av. 11 flata tallrikar, 7 djupa tallrikar, 17 förrättstallrikar, terrin med lock, karott med lock, 2 fat.

Slitage, missfärgningar, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 339