STANLEY WILLIAM HAYTER. Etsning med carborundum. Signerad 1943 samt nr 13/30.

133158. STANLEY WILLIAM HAYTER. Etsning med carborundum. Signerad 1943 samt nr 13/30.

Stående figur. 37,5 x 14,5 cm.

Blad med lagning i marginal. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986