MYNT, 83 stycken, 2-kronor, Sverige.

1331508. MYNT, 83 stycken, 2-kronor, Sverige.

1 stycken 1939
82 stycken 1950-1960-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 stycken 1939
82 stycken 1950-1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 558