VÄSKA, Etienne Aigner, portfölj.

1331317. VÄSKA, Etienne Aigner, portfölj.

Brunt präglat läder med beslag i mässingsfärgad metall. Tre större fack .En dragkedsförsedd innerficka. Avtagbar axelrem. Märkt på etikett "Etienne Aigner". Logo på väskan. Bredd 34 cm, djup ca 4 cm, höjd ca 28 cm.
Dustbag medföljer.

Bruksslitage,Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dustbag medföljer.

Antal besök: 1 001