LÅDSPEGEL, trä, nyrenässans, sent 1800-tal.

133127. LÅDSPEGEL, trä, nyrenässans, sent 1800-tal.

Höjd 64 cm, 2 lådor.

Fläckar på skiva, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm, 2 lådor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 943