ALVIN DAHL. Stilleben. Olja på duk. Signerad och daterad 1921.

133126. ALVIN DAHL. Stilleben. Olja på duk. Signerad och daterad 1921.

29x28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x28 cm.

Antal besök: 2 570