SIDEBORD, teak, 1960/70-tal.

SIDEBORD, teak, 1960/70-tal.
1330985. SIDEBORD, teak, 1960/70-tal.

Bredd 180 cm, djup 45 cm, höjd 82 cm.

Ytrepor, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor, fläckar och slitage.

Antal besök: 987