SAMOVARER, 2 st bland annat Ryssland samt BORDSLAMPA, jugend.

13308. SAMOVARER, 2 st bland annat Ryssland samt BORDSLAMPA, jugend.

Lampans totala höjd ca 59 cm.

Lampa: Glaskupa ej original, lös vid kupfäste, fransskador.
Samovar med ryska stämplar framtill: Saknar delar, skador.
Samovar med stämplar ovan: Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampans totala höjd ca 59 cm.

Antal besök: 1 745