Halmstads Auktionskammare
Glas
Serviser
VINGLAS,9-stycken, rutslipat glas, 1900-tal.
1330699. VINGLAS,9-stycken, rutslipat glas, 1900-tal.
Höjd 17 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
405