BORDSLAMPOR, ett par, 1960-tal.

133064. BORDSLAMPOR, ett par, 1960-tal.

Etikettmärkta Ivars typ 1706. Förgylld mässing.
Total höjd 42 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 42 cm.

Antal besök: 995