BROR- ERIC BERGQVIST. Smörknivar, ett par, tenn, Svenskttenn, G. Wide.

1330493. BROR- ERIC BERGQVIST. Smörknivar, ett par, tenn, Svenskttenn, G. Wide.

Design av Bror-Eric Bergqvist.
Tennskaft stämplade Svenskttenn G.Wide.
Längd 17 cm.
Säljer för Bror-Eric Bergqvists dödsbo. Bror-Eric var verksam som konstnär och bygdemålare i Bjuråker, Hälsingland. 1944-2013.

Ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm.

Ytslitage, repor.

Antal besök: 1 593