BYRÅ, 4-lådig, empire, 1800-tal.

1330346. BYRÅ, 4-lådig, empire, 1800-tal.

Bredd 120 cm, djup 55 cm, höjd 90 cm.

Repor, märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken och slitage.

Antal besök: 307