CURT FORS. Tennstop med eterneller. Blandteknik. Signerad CF och daterad juin 1989.

133023. CURT FORS. Tennstop med eterneller. Blandteknik. Signerad CF och daterad juin 1989.

30x20 cm.

Curt Fors (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x20 cm.

Curt Fors (Född 1935)

Antal besök: 631