MOPED, Mobylette, 1950/60-tal.

1330039. MOPED, Mobylette, 1950/60-tal.

.
Proveniens: Ett samlarhem från Strängnäs, Södermanland.

Ej genomgången, säljs i befintligt skick.
Renoveringsobjekt, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Renoveringsobjekt, rost.

Antal besök: 6 156