MATTA, orientalisk, kirman, 145 x 90 cm.

1329929. MATTA, orientalisk, kirman, 145 x 90 cm.

Blå bottenfärg, dekor med balnd annat blommor.
Proveniens: Ett samlarhem från Strängnäs, Södermanland.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 331