FARTYGSRATT, modell äldre.

FARTYGSRATT, modell äldre.
1329805. FARTYGSRATT, modell äldre.

ca ø 50 cm med handtag 77 cm
Proveniens skuta från Norrköping.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca ø 50 cm med handtag 77 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 545