SOFFBORD, Afrika, 1900-talet andra hälft.

13298. SOFFBORD, Afrika, 1900-talet andra hälft.

Skuren dekor, med fyra pallar, längd 78, bredd 46, höjd 50 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 321