BANDSÅG, Scheppach,1900-tal.

BANDSÅG, Scheppach,1900-tal.
1329152. BANDSÅG, Scheppach,1900-tal.

Höjd ca 154 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 154 cm.

Antal besök: 4 504