BÅLSKÅL, "Svea", Gustafsberg, 18/1900-tal.

132909. BÅLSKÅL, "Svea", Gustafsberg, 18/1900-tal.

Diameter 37 cm.

Missfärgningar/krackelyr/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.

Antal besök: 881