Kalmar Auktionsverk
Silver & Metall
Silver
BESTICK med mera, 7 delar, silver, 18/1900-tal.
1328761. BESTICK med mera, 7 delar, silver, 18/1900-tal.
totalvikt 180 gram.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
totalvikt 180 gram.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
312