EJDER, uppstoppad, 1900-tal.

EJDER, uppstoppad, 1900-tal.
132858. EJDER, uppstoppad, 1900-tal.

Fyndort Mellanfjärden, Hälsingland. Konservator Eric Nordin, Gnarp. Höjd 44 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 770