KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.

KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.
1328514. KAMERA, Beautyflex, 1950-tal.

TTK Dolmer Antistigmat 1:3.5 f=8.0 cm
Dolmer Antistigmat 1:3.5 f=8.0 cm.

Ej funktionstestad. Mindre märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 146